Bal Karnawałowy!

Bal

Czas karnawału zbliża się wielkimi krokami! Stąd też PTTK nr 7 przy UEK ma zaszczyt zaprosić do wspólnej zabawy.

14 stycznia 2017 roku o godzinie 20 rozpocznie się Bal Karnawałowy. Miejsce imprezy niektórym jest już dobrze znane – spotkamy się, jak rok temu, w samym centrum Krakowa! (Dom Kultury Kolejarza, ul. Św. Filipa 6).
Zarezerwujcie zatem ten termin i bawcie się razem z nami do białego rana!:)

Aby nikomu nie zabrakło energii na całą noc tańców, podane zostanie danie główne, a po nim pyszna szarlotka. Później na stołach pojawią się przyniesione sałatki i ciasta. Przez całą noc do naszej dyspozycji będzie także bufet zaopatrzony w kawę, herbatę i soki. W trakcie balu zostaną również podane krokiety i barszcz.
Nie zabraknie oczywiście tańców integracyjnych (m. in. niepowtarzalny belgijski) czy konkursów (czyli miss i mister imprezy karnawałowej). Będzie się działo!

Cena: 75 zł (dla pierwszych osób, które zgłoszą się do przyniesienia ciast bądź sałatek przewidujemy zniżki, osoby zainteresowane prosimy przed dokonaniem wpłaty o mail na pttkuek@gmail.com lub wiadomość na www.facebook.com/pttkuek)

ZAPISY (link poniżej) rozpoczną się we wtorek (20.12) wieczorem i potrwają do 8 stycznia, wtedy też zakończymy zbieranie wpłat za bal.

Zapisy!: KLIK

Pozdrawiamy,
PTTK nr 7 przy UEK

Comment is closed.