Wyniki konkursu fotograficznego z 53 rajdu majowego!

Ogłoszenie wyników konkursu na zdjęcia i filmik z 53. Rajdu Majowego PTTK UEK!
Kochani Rajdowicze, dziękujemy za wspólnie spędzony czas na rajdzie majowym i wzięcie udziału w konkursie wspominającym wyjazd.

Po obejrzeniu wszystkich niesamowitych prac i przeprowadzonym przez nas głosowaniu, prawie jednogłośnie wybraliśmy zwycięzców!

  1. Konkurs na FILMIK

W tej kategorii wygrywa i plecak ufundowany przez Trail Sklep Górski otrzyma… przewodnik grupy 2, czyli Dominik Bujas! Teraz poprzez kilkuminutowy filmik możemy znów przenieść się w rajdowy klimat Bieszczad. Dziękujemy za podzielenie się z nami zmaganiami
z tej wędrówki i gorąco gratulujemy wygranej. Zobaczcie sami, co przygotował:

https://www.youtube.com/watch?v=3OFBtUVmz80

  1. Konkurs na ZDJĘCIE

Każda wyłoniona osoba w konkursie na zdjęcie otrzymuje nagrody, które otrzymaliśmy od E-Pamir, Trail Sklep Górski oraz książki podróżnicze od wydawnictwa Bezdroża i Gondwana,
a także zniżki do Avatar Centrala Ruchu!

a). EMOCJE

W tej kategorii uznaliśmy, iż zwycięskie zdjęcie pt.„Transformacja Spidermana na bieszczadzkich połoninach, czyli w pogoni za Colą do Whisky.” należy oczywiście do…. Joanny Krawczyk! W jakich okolicznościach powstało to zdjęcie pozostanie już chyba słodką tajemnicą namiotowej grupy nr 10. Asi natomiast gratulujemy wygranej!

AsiaKrawczykmini

b). KRAJOBRAZ

W tym przypadku zdecydowaną większością głosów wygrywa fenomenalne zdjęcie przesłane przez… Macieja Kwarcianego! Bieszczady… na pewno są osoby, które mierzyły się ze szlakami tego pasma już wielokrotnie, a mimo wszystko wciąż potrafią zaskoczyć swoim pięknem! Przewodnikowi grupy nr 1 serdecznie gratulujemy wygranej oraz możliwości podziwiania takich cudów natury na trasie!

Krajobraz

c). ZDJĘCIE nawiązujące do DZIAŁALNOŚCI KOŁA PTTK UEK

Jeśli chodzi o tę kategorię bez cienia wątpliwości mogliśmy wskazać zwycięskie zdjęcie, którego autorem jest… Michał Stępniak! Prezentacja koszulek 53. Rajdu Majowego udała się na miarę wygranej!

Michas_koszulki

 

Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane prace! Ponadto chcielibyśmy wręczyć wyróżnienia w postaci upominków dla:

Pauliny Dziurskiej, Aleksandry Szmal, Anny Wawer, Jonasza Łygasa i Kamila Preidla.

Wam również gratulujemy naprawdę świetnych zdjęć!  

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych kolejnych konkursach (najbliższy pojawi się już
w okresie wakacyjnym)! Zapraszamy również na kolejne rajdy!

Z turystycznym pozdrowieniem,

Zarząd

Comment is closed.