Wspomnienia o Nas

Wspomnienia

Wyjazdy z naszym kołem głęboko zapadają uczestnikom w sercach i pamięci, niekiedy tak głęboko, iż pragną się tymi przeżyciami podzielić z innymi na prowadzonych przez nich: stronach internetowych, blogach, fanpage’ach. Poniżej możecie poczytać o niektórych kołowiczach i wybrać się razem z nimi w podróż do przeszłości.
Serdecznie zapraszamy do lektury!


Choć jestem po AGH to najlepiej pamiętam ze studiów Koło PTTK przy UEK. Poznałem tu niezwykłych ludzi, z którymi nie straszna żadna przygoda. Razem zdobyliśmy liczne szczyty górskie, zwiedziliśmy dalekie krainy, śpiewaliśmy przy ognisku, nocowaliśmy pod namiotem nieopodal bieszczadzkich niedźwiedzi – zyskaliśmy wspomnienia na całe życie. Praca w Zarządzie Koła wiele mnie nauczyła i dała mnóstwo satysfakcji. Pozdrawiam Dinozaury, obecnych PTTKowiczów i zachęcam każdego wędrownego studenta by wybrał się choć raz z Kołem nr 7 w podróż!

Bruce

Zobacz wspomnienia na tomszom.com


Studia to czas który pozwolił mi na realizowanie swoich pasji, zarówno fotograficznych, jak i podróżniczych,
a przynajmniej tak jest w moim przypadku. Przygoda z uczelnianym kołem PTTK zaczęła się od zauważenia postu na Facebooku, o Rajdzie Pierwszego Roku PTTK przy UEK w 2015r.

Biorąc pod uwagę, że jestem studentem zaocznym i w ten weekend miałem zajęcia, to nie mogłem odmówić takiej okazji. I tym sposobem poznałem tych wspaniałych ludzi, którzy są w tym kole. Teraz, gdy tylko nie mam zajętego weekendu (czytaj: nie mam ćwiczeń na uczelni)          to staram się wędrować z PTTK przy UEK. Zapraszam na swoją stronę, gdzie przeczytacie świeżutkie artykuły z rajdów oraz zobaczycie, podobno, bardzo dobre zdjęcia.

Krzysiek

Zapraszam na stronę krzychosphotography


Koło PTTK przy UEKu, mimo iż z nazwy studenckie, nie zamyka swych podwojów przed pozostałymi chętnymi. Każdy, kto tylko czuje w sobie ducha gór lub podróży jest mile widziany.
A jak zaczęła się nasza przygoda z PTTK? Po prostu przyszliśmy i zapisaliśmy się na pierwszy rajd. Niby tak niewiele, ale tyle wystarczyło, aby zacząć wieloletnią znajomość z kołem i zaprzyjaźnić się z jego członkami na długi czas.

Jeśli nie wiecie, jak rozpocząć przygodę z górami, nie jesteście zmotywowani, nie macie z kim jechać i milion innych wymówek, przyjdźcie do PTTK!Gwarantujemy, że nie tylko pojedziecie w ciekawe miejsca, a jeszcze poznacie niesamowitych ludzi z energią, uśmiechem, chęcią do robienia różnych (czasem pokręconych) rzeczy. PTTK czeka!
A w międzyczasie zapraszamy na naszego bloga na wspomnienia z rajdów PTTK.

Oczki

Wędruj z Oczkami…


Możliwość komentowania została wyłączona.